top of page

Fonans X Portfolio

Portföy, kurumsal firmalara özel yatırım hizmeti sunan bir kripto varlık yönetim fonudur.

Varlık Kodu
Miktar
Alış Fiyatı
Giriş Tarihi
Çıkış Fiyatı
Çıkış Tarihi
Hedef Fiyatı
Risk Fiyatı
Kâr/Zarar
Fona Katıl

İş Ortaklarımız

Hedeflerimizin mümkün olan en iyi şekilde gerçekleşmesi için gelişmiş çözümler sunan yapılarla birlikte çalışıyoruz.

Güvencelerimiz

Yatırımcılar tarafından emanet edilen fonlar anında güvence altına alınır.

Binance.png
Metamask.png
Trustwallet.png

Varlıklarımız

Portföy çeşitlendirmesi için yeterlilik sağlayan dijital varlıklar her gün araştırılır.

Band.png
Binance.png
Bitcoin.png
Cardano.png
Chiliz.png
Eos.png
Ethereum.png
Flamingo.png
Pancake.png
Ripple.png
Stellar.png
Swipe.png
Tether.png

Önemli Bilgi

 

Yatırım yapmadan önce her ürünün yatırım hedeflerini, risk faktörlerini, ücretlerini ve harcamalarını dikkatlice değerlendirin. Bu ve diğer bilgiler, Fondex'den ve SPK'na kayıtlı ve / veya Tezgah Üstü Piyasalarında listelenen her ürün için, her ürünün özel yerleştirme notunda bulunabilir, söz konusu ürünün yıllık raporu veya bilgi beyanı elde edilebilir. SPK'nun AIM Bitcoin Trust (Sembol: ABTC) ve AIM Ethereum Trust (Sembol: AETH) web sitesini veya AIM Bitcoin Cash Trust (Sembol: ABCH), AIM Ethereum Classic Trust (Sembol: AETC), AIM için Tezgah Üstü Piyasaları web sitesini ziyaret ederek AIM Litecoin Trust (Sembol: ALTC) ve AIM Digital Large Cap Fund (Sembol: ADLC). Tezgah Üstü Piyasalarına ilişkin raporlar, SPK gerekliliklerine uygun olarak hazırlanmamaktadır ve bilinçli bir yatırım kararı için yararlı olabilecek tüm bilgileri içermeyebilir. Yatırım yapmadan önce bu belgeleri dikkatlice okuyun.

Ürünlere yapılan yatırımlar, yatırılan fonların kısmen veya tamamen kaybedilmesi dahil olmak üzere yüksek derecede risk içeren spekülatif yatırımlardır. Gri Tonlamalı Ürünler, yatırımın tamamını kaybetmeyi göze alamayan hiçbir yatırımcı için uygun değildir. Her ürünün payı, söz konusu ürün tarafından tutulan dijital varlık veya varlıkların fiyatını (pay başına dijital varlıklara dayalı olarak), bu ürünün harcamaları ve diğer yükümlülükler hariç olmak üzere yansıtmayı amaçlamaktadır. Her ürün halihazırda bir itfa programı uygulamadığından, bu ürünün paylarının değerinin, söz konusu ürünün sahip olduğu varlıkların değerini, söz konusu ürünün giderleri ve diğer yükümlülükler ve söz konusu ürünün payları düşülerek yansıtacağına dair hiçbir garanti verilemez. Herhangi bir ikincil piyasada işlem görüyorsanız, üzerinde önemli bir prim veya önemli bir iskonto ile işlem yapabilir.

 

Bu bilgilere, özellikle herhangi bir ürün, strateji veya herhangi bir güvenlik ile ilgili araştırma, yatırım tavsiyesi veya tavsiye olarak güvenilmemelidir. Bu materyal kesinlikle açıklama, eğitim veya bilgi amaçlıdır ve değiştirilebilir.

Her ürünün payları, 1933 Menkul Kıymetler Yasası ("Menkul Kıymetler Yasası"), 1934 Menkul Kıymetler Borsası Yasası (AIM Bitcoin Güvencesi ve AIM Ethereum Güvencesi hariç), 1940 Yatırım Şirketi Yasası veya herhangi bir eyalet kapsamında kayıtlı değildir. Menkul kıymetler kanunları. Ürünler, Menkul Kıymetler Yasası'nın D Yönetmeliği uyarınca Kural 506 (c) tarafından sağlanan kayıttan muafiyet uyarınca özel yerleştirmelerde sunulmaktadır ve yalnızca akredite yatırımcılar tarafından kullanılabilir. Sonuç olarak, her bir ürünün pay adedi sınırlandırılır ve yeniden satış ve devirlerde önemli sınırlamalara tabidir. Herhangi bir üründeki potansiyel yatırımcılar, bir yatırım kararı vermeden önce o ürüne yapılacak yatırımın uzun vadeli yapısını dikkatlice değerlendirmelidir.

 

Ürünler Ant Investment Management, Inc. (Üye FINRA / SIPC, MSRB Kayıtlıdır) tarafından dağıtılır.

 

© 2020 Ant Investment Management, LLC. Her hakkı saklıdır. FONANS ve AIM logoları, grafikleri, ikonları, ticari markaları, hizmet markaları ve başlıkları, Türkiye'de Ant Group, LLC'nin tescilli ve tescilsiz ticari markalarıdır.

Furkan Aldemir

bottom of page