top of page
Turkuaz.jpg

Antares X Artifical Intelligence

Antares, sermaye piyasalarında öngörüde bulunarak çeşitli yatırım araçları üzerinden olağanüstü getiriler elde etmeyi hedefleyen çok yönlü bir yapay zeka teknolojisidir.

Bu teknoloji, bir piyasa içerisinde yüksek fiyat oynaklığına sahip olan riskli varlıklar üzerinden başarılı işlem önerilerinde bulunmak için geliştirilmiştir. Yani yüksek beta değerine sahip varlıklar üzerinden değerlendirmeler yapmaktadır.

Yüksek beta değerine sahip varlıklar ise, risk toleransı yüksek olan yatırımcıların göğüsleyebileceği zorlukta hareketliliğe sahiptir. Bu nedenle tehditlerin görece fazla olduğu riskli varlıkların getiri yaratma potansiyeli de aynı derecede yüksektir.

Oynaklığı yüksek olan varlıklara her hangi bir anda tek başınıza yatırım yapmak getiri açısından elbette işe yarayabilir, ancak kazanç ve kaybın, aynı madalyonun iki yüzü olduğunu her zaman akılda tutmak gerekir. Bu nedenle de dikkatli davranmak ve mantıklı hareket etmek ihtiyacı doğar.

Her türden duruma bağlı kalarak Antares sürecin eksiksiz yönetimi için geliştirilmiştir. Aramıza katılmak için iletişime geçin ve yolculuğumuza katılın.

Furkan Aldemir

bottom of page